1 2 
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /opt/htroot/softphone/htroot/www.softphone.cz/novinky.php:79) in /opt/htroot/softphone/htroot/www.softphone.cz/include/_header.php on line 53
SoftPHONE - budoucnost VoIP - budoucnost IP telefonie
SoftPHONE
Eshop Přihlášení

Novinky
5. 1. 2014 - Změna Všeobecných podmínek - Dovolujeme si Vás informovat o změně Všeobecných podmínek k 1.únoru 2014.... VÍCE ...

1. 10. 2008 - Zahájen prodej Skype brány VoiceGear - Vážení zákazníci, rozšířili jsme sortiment o Skype brány VoiceGear, umožňující... VÍCE ...

1. 12. 2005 - Přechod na nový systém

Vážení zákazníci SoftPHONE,
dnes začal převod ze zastaralého klientského software na nový a protože převod stále probíhá a ne všechna data jsou již převedena, je možné, že některé údaje ve vaší klientské sekci budou chybět nebo nebudou úplné. Na převodu ostatních dat se intenzivně pracuje a o dokončení převodu vás budeme informovat. V souvislosti s touto změnou jsme pro vás připravili nové cenové programy.
Původní cenové programy budou v celém rozsahu nahrazeny programy novými a proto bychom vás rádi požádali, abyste do konce kalendářního roku 2005 změnili váš současný tarif na libovolný tarif z naší nové nabídky. Přechod na nový tarif je pro vás ZCELA ZDARMA.
Abychom současným klientům vyjádřili svoji vděčnost za využití našich služeb, automaticky a zcela zdarma jsme změnili vaše stávající cenové programy na nejvýhodnější původní tarify, které pro vás znamenají nejvýhodnější ceny volání. Tato změna je provedena ZCELA ZDARMA.
Tento nejvyšší tarif získáte za velmi výhodných podmínek - nebudete muset do jejich zaniknutí platit ŽÁDNÝ MĚSÍČNÍ PAUŠÁL, avšak abychom vás více motivovali k přechodu na naše nové tarify, zrušili jsme u těchto programů volné minuty.
Na nutnost změny programu na nový vás včas upozorníme elektronickou poštou nebo automatickou operátorkou, pokud však i přes toto všechno zapomenete svůj program změnit na nový, bude vám s platností od 1.1.2006 automaticky přiřazen nejlevnější program START. Pokud chcete svůj tarif změnit hned, pokračujte přihlášením do klientské sekce, pokud si chcete prohlédnout ceny služeb a volání, pak přejděte na náš ceník.

Tým SoftPHONE